Η χιονόπτωση προβλέφθηκε και μας επισκέφτηκε! Η Ελλάδα, στα μεγάλα της υψόμετρα ντύνεται στα λευκά και μας παραδίδει υπέροχες φωτογραφίες! Το υλικό που ακολουθεί, είναι προφανώς από τα σχόλια της σελίδας του Σάκη Αρναούτογλου:
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Metsovo.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Florina.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Anilio.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Neoxwri-Ypatis.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Oxya.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Florina-02.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Tsotyli-2.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Ydrousa-Florinas.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Mavreli.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Metsovo-02.jpg)
![](https://biscotto.gr/wp-content/uploads/2022/01/Seli.jpg)
Η χιονόπτωση προβλέφθηκε και μας επισκέφτηκε! Η Ελλάδα, στα μεγάλα της υψόμετρα ντύνεται στα λευκά και μας παραδίδει υπέροχες φωτογραφίες! Το υλικό που ακολουθεί, είναι προφανώς από τα σχόλια της σελίδας του Σάκη Αρναούτογλου: